orgazm sutkowy i ty mozesz go osiagnac/

Jeżeli nie zaznałaś jeszcze orgazmu sutkowego – uwierz mi, dużo Cię ominęło.

Jak i u milionów ludzi na całym świecie, sutki są moją strefą erogenną. Nie powinno to chyba nikogo dziwić – sutki kobiety od zawsze uchodziły za jedną z głównych stref erogennych. I jak każde „specjalne” miejsce na ciele – stymulowanie ich wywołuje u mnie przyjemne mrowienie tu i tam… i jest w stanie obdarować nas czymś tak magicznym, jak…orgazm sutkowy…

Czym tak naprawdę jest ten orgazm sutkowy? Oh, nawet nie wiem jak mam to określić, dokładne uczucie jest trudne do sprecyzowania… To tak jakbym się unosiła, paliła z gorąca, dosłownie smażyła na patelni – jednocześnie czując silne wibracje na całym ciele… czujesz się jak kołyszące się na wietrze drzewa, jakbyś wchodziła do wody o idealnej temperaturze albo brała najlepszą kąpiel w swoim życiu.

Nasze orgazmy są kontrolowane przez mózg. Jeżeli nie jesteś otwarta na nowości, zamyka to w Tobie narzędzia pozwalające osiągać orgazmy, a co za tym idzie – nici z orgazmu sutkowego. A uwierz mi, nie chcesz się zamykać na takie doznania…

Na początku muszę https://ruchalabym.pl/portale-randkowe/ zaznaczyć, iż orgazm sutkowy nie ogranicza się wyłącznie do kobiet. Badania pokazały, iż mężczyźni też mogą dochodzić w taki sposób.

To w sumie nic dziwnego biorąc pod uwagę to, iż sutki mają ponad 800 zakończeń nerwowych, a ich stymulacja uwalnia oksytocynę, a sutki same z siebie są strefą erogenną znajdującą się najbliżej naszego serca. A teraz – uwaga.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pieszczoty piersi wywołały u mniej jedne z mocniejszych orgazmów w życiu i chcesz wiedzieć, jak osiągnąć orgazm sutkowy, lub też chcesz się dowiedzieć, jak doprowadzić kobietę do orgazmu, to czytaj dalej…

Znajdź sobie partnera, który uwielbia piersi kobiety i orgazm sutkowy nie jest mu obcy

Ten właśnie kochanek (i wielu wcześniejszych) wiedział jak na mnie wpływa stymulacja piersi i sutków – lekkie jęki, może nawet sprośne słówka. Trafiłam na partnera, którego to kręciło nie mniej niż mnie.

Każdy z nas ma jakieś fetysze, nie ma co się oszukiwać. Moja rada? Do pierwszego orgazmu sutkowego znajdź sobie partnera, który uwielbia zabawę piersiami. Gościa to musi po prostu kręcić.

Kobiece piersi i orgazmy sutkowe zostały już opisane – przeczytaj o tym

Stymulowanie sutków partnera (lub własnych!) pobudza tę samą korę nerwową, co przy zabawie narządami płciowymi. Tak więc, podobnie jak w sztuce gry wstępnej w seksie, gra sutkami musi być powolna – nazywana „obramowaniem”, która odnosi się do zabawy na obrzeżach obszaru docelowego tak, aby Ty lub Twój partner wręcz błagał o więcej.

Aby uzyskać orgazm w brodawce sutkowej, należy zacząć od lekkiego dotknięcia zewnętrznej strony, spodu i górnej części piersi oraz otoczki (ale nie sutka!). Stopniowo zmierzaj w kierunku docelowym, zwracając uwagę na oddech i reakcję partnera. W zależności od tego, jak bardzo są one wrażliwe, może być konieczne zróżnicowanie sposobu lekkiego ściskania, szczypania, ciągnięcia lub masażu. Ćwiczenie na sobie to świetny sposób na zrozumienie tego, co działa, a co nie.

Kiedy nadejdzie czas na główne wydarzenie (tak, mam na myśli orgazm sutkowy), spróbuj lekkiego (bez paznokci!) szczypania sutka, aby pomóc mu stwardnieć. Po pobudzeniu, będziesz w stanie szczypać, ssać i grać trochę mocniej – wyprostowane sutki mogą tolerować więcej stymulacji, co z kolei wytwarza więcej oksytocyny. Mieszanie stopnia nacisku i sposób, w jaki obchodzisz się z piersią i sutkiem, stworzy fale przyjemności… i może zapoczątkować orgazm sutkowy…

Co pomoże doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego (w sumie jest to rada do każdego typu orgazmu: sutkowy, orgazm łechtaczkowy, pochwowy i każdy inny)?

Bądź obecny w tej chwili, aby cieszyć się każdą sekundą tego, co się dzieje. Słuchaj seksownych dźwięków wychodzących z Ciebie i Twojego partnera. Skoncentruj się na własnym oddechu.

Pomyśl o swoim sutku, jakby to była Twoja łechtaczka lub penis. W końcu kształt i tkanka są dość podobne. W ten sam sposób mózg reaguje na stymulację sutka i łechtaczki.

Pomyśl o swoich sutkach jako o dodatkowych łechtaczkach. Poważnie, to działa. Spróbuj przenieść to uczucie z sutka poniżej. Spróbuj zsynchronizować dwie części ciała.

Orgazm sutkowy i najlepsze do tego pozycje

Piersi każdej kobiety są wrażliwe na dotyk – różni się tylko intensywność pieszczot. Większość kobiet lubi raczej delikatne pieszczoty, jednak część z nas uwielbia ostre pieszczenia piersi!

Skąd masz wiedzieć, co lubi Twoja partnerka? Jak zawsze – najważniejsza jest szczera rozmowa i komunikacja. Spytaj swoją partnerkę o to, jakie pieszczoty piersi są dla niej najprzyjemniejsze, a jeśli i ona nie ma pewności – przetestujcie różnego rodzaju dotyki razem!

Czy istnieją pozycje, które są najlepsze dla chcących osiągnąć orgazm sutkowy i pieścić piersi kobiety? Przedstawiam Wam swoich faworytów.

Twarzą w twarz. Ta pozycja jest najlepszym wyborem, jeśli chcesz dobrze pocierać sutki. Kiedy dotkniesz klatki piersiowej partnera, twoje sutki będą dotykały ich, gdy będziesz pchał na ich kolanach. Jest między wami różnica wysokości? Nie ma problemu. Skorzystaj z tego, niech twój partner ssie sutki, jeśli zamiast tego ich twarz spotka się z twoją klatką piersiową. Zrób to tak: Twój partner siedzi na krześle lub na skraju łóżka; siadasz na jego kolanach twarzą w twarz.

Na pieska. Jeśli twój partner nie brał Cię od tyłu i bawił się twoimi sutkami, dużo straciłaś. Następnym razem, gdy spróbujesz, poproś partnera, https://ruchalabym.pl/sex-kamerki/ aby delikatnie strzepnął sutki lub wmasował w nie olej, lub lubrykant. Zrób to tak: rozłóż się na czworaka, a następnie niech twój partner uklęknie za tobą, z górną częścią ciała wyprostowaną lub lekko przykrytą nad tobą.

Precel w sosie. Pozycje w pozycji leżącej są idealne do gry z sutkami. Szczególnie w przypadku tego ruchu sugeruje ona sięgnięcie w dół i stymulowanie własnych sutków. Możesz nawet eksperymentować z temperaturą, pocierając lód o sutki lub po prostu delikatnie je przekręcając. A jeśli twój partner może poradzić sobie z wieloma zadaniami jednocześnie, powiedz mu, w jaki sposób chcesz, by się Tobą zajął. Zrób to tak: Połóż się na swojej lewej stronie; niech twój partner uklęknie, weźmie twoją lewą nogę w górę, a prawą owinie wokół swojej prawej strony.

Czarodziej punktu G. Jeśli chcesz stymulować swoje sutki, ale jednocześnie chcesz skupić się na innych strefach erogennych, daj się ponieść w wir G-Whiza. Jak, pytasz? Weź klamerki na sutki i zatrzaśnij je, dzięki temu będziesz mieć wolne ręce, by sięgnąć w dół i stymulować łechtaczkę rękami. Zrób to tak: Połóż się wygodnie, opierając nogi na ramionach partnera.

Na łyżeczkę. Jest to ruch, który możesz wykonać o każdej porze dnia, ale jest świetny do porannego seksu. Jeśli ty i twój partner dopiero się budzicie, ale chcecie ożywić się przed pracą, zacznijcie od zabawy sutkami, aby się nawzajem uruchomić. Sięgnij dookoła, aby chwycić sutek partnera i pomóc mu wprowadzić nastrój na danie główne. To także niesamowita męska strefa erogenna. Zrób to tak: oboje leżycie na bokach, w tym samym kierunku. Lekko unosisz kolana, a partner przesuwa się za tobą, dociskając do ciebie.

Chcesz doprowadzić do orgazmu swoją partnerkę? Oto zabawki, których warto użyć

Ok, interesuje Cię to, czy zabawki i gadżety mogą pomóc Ci łatwiej osiągać orgazm sutkowy? Bo wo końcu dzięki nim orgazm łechtaczkowy osiągasz bez problemu, co nie? Cóż…

Oprócz stymulacji rękoma i językiem, istnieje sporo zabawek, które warto wypróbować aby być w stanie szczytować. Oto niektóre z gadżetów, które uproszczą Ci drogę do krainy zwanej orgazm sutkowy…

Zaciski na sutki są często regulowane w zależności od tego, jaki rodzaj zacisku sprawia Ci najwięcej przyjemności. Po założeniu zacisków, które ograniczają przepływ krwi, zabawa może być jeszcze gorętsza, a od orgazmu sutkowego mogą dzielić Cię sekundy…a i prawie każda kobieta lubi czasami nieco ostrzejszą zabawę…

Do osiągnięcia orgazmu pochwowego niezbędny będzie wibrator dopochwowy, gdyż samej stymulacji łechtaczki może nie wystarczyć (z drugiej strony jeśli chcesz odczuć orgazm łechtaczkowy, to taka wibrująca zabawka jest gwarantem orgazmu, co nie? 😉). Jeśli jednak mówimy o innych miejscach erogennych, to warto pamiętać, że wibratory mogą mieć też inne zastosowania. Chodzi o to, że wibratory, nie są przeznaczone tylko dla łechtaczki. Użycie ich, na przykład, na sutkach, może bez problemu doprowadzić kobietę do orgazmu sutkowego.

Przyssawki i inne podobne urządzenia mogą z łatwością zwiększyć wrażliwość sutków, co oznacza, iż przyjemności czerpane z wszelkich innych jednoczesnych seksownych czynności będzie jeszcze bardziej intensywna – szczególnie jeśli połączysz przyssawkę z wibratorem (gdy mam ochotę na orgazm sutkowy, to jest właśnie moje ulubione kombo!).

Lubrykant, jak już pewnie zrozumieliście, jest moją ulubioną zabawką erotyczną i niezbędnym gadżetem seksualnym w każdej sypialni. I choć być może nikt z Was nie wpadłby na to, że można go użyć do pieszczenia klatki piersiowej, to mówię Wam – można, a nawet trzeba! W przypadku orgazmów sutkowych buteleczka z sutkami może zdziałać cuda. Wystarczy kilka kropel lubrykantu na sutkach, aby ręce Twojego partnera (lub partnerki) rozpoczęły najlepszy zmysłowy masaż w Twoim życiu. Jak w przypadku wszystkich czynności, zabawy sutkami i piersiami wymagają wprawy. Dopiero po kilku (lub kilkunastu) razach zaczniesz zdawać sobie sprawę z tego, co Cię podnieca i nakręca, a co mniej.

image

Z czasem jednak pieszczoty piersi staną się nierozłączną częścią Waszych igraszek. Być może uda Ci się doprowadzić do orgazmu sutkowego, a może i nie. Orgazm sutkowy nie jest w końcu tak powszechny jak orgazm łechtaczkowy i nie każda kobieta jest w stanie osiągać ten typ orgazmu (a i nie każda kobieta będzie chciała!). Niech brak orgazmu Cię nie zniechęca. Pamiętaj, że najważniejsze jest odczuwanie satysfakcji z seksu, a orgazm nie jest do tego niezbędny.